2e graad
3e & 4e jaar algemeen secundair onderwijs
Bij het begin van de tweede graad kies je gericht voor een afdeling met een eigen profiel. Centraal staat de gemeenschappelijke vorming. Daarnaast zijn er vijf vakken die het fundamentele keuzegedeelte bepalen:
•
Economie ,
•
Grieks-Latijn,
•
Humane Wetenschappen,
•
Latijn of
•
Wetenschappen.
Je kan de studierichtingen ook opdelen in afdelingen met een zwaarder wiskundepakket van 5 uur (Economie met wiskunde, Latijn en Wetenschappen) en afdelingen met slechts 4 uur wiskunde (Economie met talen, Grieks-Latijn en Humane).
De verschillende lessenroosters per richting in de 2e graad …Met het vierde jaar ASO gaan we jaarlijks met alle klasgroepen tesamen naar de Elzas in Frankrijk. Tijdens deze meerdaagse uitstap verkennen we ons buitenland. We duiken onder in de Franse cultuur en taal. En brengen o.a. een bezoek aan Europees parlement.
Na de tweede graad kan je je verder specialiseren in de
derde graad.